Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


Müdürümüz Doç. Dr. Ahmet KAYA 2019 Yılı Bilim Etkinliği...

24-27 Haziran 2019 Tarihleri arasında 2019 Yılı Bilim Etkinlikleri kapsamında Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Ahmet KAYA Tire İlçe Milli Eğitim devamı..
Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat TARHAN Ti...

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat TARHAN, TÜGVA İzmir İli ve Tire İlçesi yönetimlerinin katkısı ile "Son Sığınak Aile" devamı..
Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu Yemekhanesi Açıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK'ın Yüksekokulumuza yaptıkları ziyarette öğrencii talebi olarak ortaya çıkan yemekhanenin yüksekokul sınırları devamı..
Öğrenci Etkinlik Alanları Yaratıyoruz.

Öğrencilerimizi yüksekokul sınırları içerisinde tutmak, kurum aidiyetini üst düzeye çıkarmak ve öğrenci başarısına katkı sunmak amacıyla, etkinlik devamı..
Kimya Laboratuvarımızı Genişlettik ve İşlevsel Hale Get...

Yüksekokulumuz Gıda Teknolojisi Programı Kimya Laboratuvarını genişlettik ve daha işlevsel hale getirdik. Kısıtlı olanaklarımızla hayata geçirdiğimiz bu türden devamı..
Yüksekokulumuza Yeni Bir Mikrobiyoloji Laboratuvarı Kur...

Yüksekokulumuzda Gıda Teknolojisi Programının Kimya Labortuvarını genişlettik ve öğrencilerimizin daha rahat ve işlevsel olarak uygulama yapmalarına uygun bir hale getirdik. devamı..
Ege Üniversitesi 40. Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri...

Ege Üniversitesi 40. Kültür,Sanat ve Spor şenliklerine, yüksekokulumuz çok önemli bir katılım sağladı. Bilişim Standımız, ziyaretçi akınına devamı..
Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu Bahar Şenlikleri

24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Ege Üniversitesi çapında yapılan 40. Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri kapsamında bir ilki gerçekleştirdik. Şenlik devamı..
Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu Doğa Yürüyüşü

Yüksekokul müdürlüğümüzce organize edilen doğa yürüyüş etkinliği, personelimiz Elvan DEMİRTAŞ koordinatörlüğünde yapıldı. 27 devamı..
Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu Çeyrek Finalde

Yüksekokulumuz futbol takımı, Aliağa Meslek Yüksekokulu'nu 1-0, Sağlık Bilimleri Fakültesi futbol takımını penaltı atışları sonucunda 4-2'lik skorlarla mağlup devamı..
Tire Belediye Başkanı'na Tebrik Ziyareti

31 Mart yerel seçim sonuçlarına göre, Tire'mize Belediye Başkanı seçilen Sayın Salih Atakan DURAN'a yüksekokul yönetimi olarak tebrik ziyaretinde devamı..
Afet ve Acil Durum (AFAD) Etkinliği.

Yüksekokulumuz öğrencilerini, Afet ve Acil Durum konusunda bilinçlendirmek ve olması muhtemel afetlerde almaları gereken önlemler hakkında bilgilendirmeler yapmak devamı..
Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Hakkında Öğrenci Bilgilendirme...

Yüksekokul Müdürlüğümüzün bir organizasyonu olarak, Dikey Geçiş Sınavı (DGS)'ye girecek öğrencilerin bilgilendirilmesi amacıya Tasarı devamı..
İş ve İstihdam Konulu Etkinlik.

Yüksekokulumuzun bir organizasyonu olarak, öğrencilerimize yönelik, İş ve İstihdam konulu bir konferans düzenlendi. Etkinliğe Torbalı İŞKUR yetkilileri ve Tire Organize devamı..
Tire Cumhuriyet Başsavcısı Mehdi CAN, Yüksekokulumuzu Z...

Tire Cumhuriyet Başsavcısı Mehdi CAN, Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Ahmet KAYA'ya iade ziyaretinde bulundu. Görüşmede, yüksekokulumuzun eğitim, devamı..